Artistieke Leiding
De artistieke leiding van het Kampen Boys Choir berust sinds 1 januari 2011 bij Wouter Verhage en continueert de voormalige artiestieke leider, Bouwe Dijkstra, de muzikale vorming van de jongens.
Wouter Verhage (1984) groeide op in een muzikale familie en kwam dan ook al vroeg in aanraking met muziek. Vanaf zijn 7e jaar speelt hij cello en musiceerde hij in diverse ensembles. Na de middelbare school studeerde hij voor Docent Muziek aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag, waarvoor hij in 2007 cum laude slaagde. Tijdens deze studie studeerde hij tevens cello. In juni , resp september 2011 studeerde hij af voor koordirectie bij Jos van Veldhoven en Jos Vermunt, kerkmuziek bij Theo Goedhart en solozang bij Michael Chance en Peter Kooy. Aan de Canford Summerschool of Music in Engeland volgde Wouter een zomercursus voor orkestdirectie.
Dijkstra (1945) heeft in de periode 2002 - 2011 het Kampen Boys Choir tot grote bloei gebracht. Hij geniet landelijke en internationale bekendheid als muziekpedagoog en dirigent. Deze bekendheid is vooral te danken aan het door hem in 1985 opgerichte Roder Jongenskoor alsmede aan vocaal ensemble "The Gents" dat voortgekomen is uit het Roder Jongenskoor.
Organist
Euwe de Jong (1956)
Euwe de Jong studeerde aan het Stedelijk Conservatorium te Groningen de hoofdvakken orgel bij Wim van Beek en Theorie der Muziek bij Rein Ferwerda. Hij volgde interpretatielessen bij de Utrechtse organist Peter van Dijk. In 1982 behaalde hij het diploma uitvoerend musicus orgel en 1985 het einddiploma Theorie der Muziek. Hij was van 2000 - 2004 docent muziektheoretische vakken aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, faculteit muziek. Ook was hij jarenlang (1985 - 2006) de vaste begeleider van het Roder Jongenskoor.Momenteel is hij werkzaam als directeur van de Schumann Akademie (de Landelijke Hogeschool voor muziekvakonderwijs) te Zwolle. Tevens is hij actief als componist en arrangeur.